fbpx

Lista partnerów

Bioorganic to marka wysokiej jakości naturalnych suplementów diety, z wieloletnią tradycją na rynku polskim.

Wspieramy konferencję Naturemediacja “Ciało i Świadomość” ponieważ wierzymy w wartości i wiedzę, która będzie przekazywana przez ekspertów na tej konferencji. Wiemy, że zdrowie to przede wszystkim odpowiedzialność każdego człowieka. Dlatego musimy się edukować i stosować odpowiednią profilaktykę zdrowotną.

Bioorganic to synonim naturalności i wysokiej jakości surowców użytych do produkcji. Nie stosujemy szkodliwych wypełniaczy takich jak np. stearynianu magnezu lub dwutlenku tytanu. Większość naszych produktów jest przyjazna dla Wegan i Wegetarian.

www.bioorganic.pl

HappyNest Center logo

WSPÓŁORGANIZATOR KONFERENCJI
HappyNest Center to pierwszy taki projekt w Polsce
 500 m2 przestrzeni rozwoju i mocy dla Dzieci, Nastolatków i Dorosłych, powstała na południu Warszawy. Zapraszamy do odkrywania spokoju umysłu i szczęścia płynącego z wewnątrz, towarzyszymy w radzeniu sobie ze stresem i obniżonym nastrojem oraz w budowaniu wzmacniających relacji Młody – Dorosły.

HappyNest Center powstało na fundamentach rodzinnego, pokoleniowego domu założycielki Magdy oraz jej Mamy Renaty Żołądek, promując zdrowe, holistyczne podejście do życia. Naszą misją jest przyczynianie się do rozkwitu dobrostanu człowieka, dzięki współpracy z Prowadzącymi zajęcia z całej Polski, z obszaru rozwoju osobistego i pracy z ciałem i duchem: zajęcia z jogi, tai chi, tańca, mindfulness, technik oddechowych i medytacji, TRE, muzykoterapii, arteterapii, emisji głosu, Pozytywnej Dyscypliny, Rodzicielstwa Bliskości NVC, coachingu i psychologii pozytywnej, Vedic Art, totalnej biologii, medycyny chińskiej, zdrowego odżywiania, oraz centrum Ajurwedy – masaże, zabiegi i konsultacje dietetyczne. To Miejsce, wzajemnie inspirującą się społeczność tworzymy razem z Wami :).

Otwarcie druga połowa 2020.
www.happynest.center

Fundacja WHLF prowadzi ogólnopolską Kampanię Żyję Świadomie. To aktywne działanie na rzecz świadomości zdrowotnej społeczeństwa. Poszerzamy wiedzę ucząc o zdrowych nawykach i profilaktyce przeciw chorobowej. Wierzymy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć! Partnerami naszej kampanii są wyjątkowi ludzie, stowarzyszenia i firmy. Wszystkie z nich kierują się troską o dobro innych i aktywnie działają na rzecz lepszego jutra – pełnego zdrowia i szczęścia. Wiemy, że razem możemy więcej! Wspólnie stawiamy na profilaktykę, szerzenie zdrowych nawyków i dbałość o zdrowie psychiczne. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest równowaga, dlatego podchodzimy do człowieka holistycznie.

www.whlf.eu

Art Of Living

The International Art of Living Foundation jest organizacją pozarządową, posiadającą status Doradcy przy Ekonomicznej i Społecznej Radzie (ECOSOC) przy Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ). Prowadzi swoją działalność w ponad 160 krajach, a od 30 lat w Polsce.

W Polsce Art of Living jest reprezentowana przez Fundację Art of Living Polska, prowadzącą programy charytatywne oraz Art of Living Education sp. z o.o.

Misją Art of Living Education jest promowanie holistycznego podejścia do zdrowia. Oferujemy warsztaty i publikacje z zakresu jogi, technik oddechowych oraz medytacji. Prowadzimy konsultacje i terapie ajurwedyjskie, których celem jest pogłębiona profilaktyka oraz powrót do zdrowia. W trosce o zachowanie dobrego samopoczucia na co dzień, oferujemy szeroką gamę naturalnych i ziołowych produktów ajurwedyjskich.

Fundacja Art of Living Polska została wpisana do rejestru stowarzyszeń w 2007 roku. Od tego czasu z powodzeniem wdraża w życie idee promowania zdrowego trybu życia, walki z ubóstwem i przemocą oraz edukację o naturze umysłu, oddechu i holistycznym podejściu do życia.

www.artofliving.org

Witaj w najbardziej uskrzydlającym portalu internetowym. Śmiało sięgaj po radość, życiowe spełnienie oraz ponadprzeciętne rezultaty – łatwo znajduj rozwiązania i podejmuj trafne decyzje. Kreatywność, wytrwałość, odwaga… Chcesz mieć łatwy dostęp do supermocy, dzięki którym rozwiniesz karierę i spełnisz marzenia? Okazuje się, że możesz je mieć na wyciągnięcie ręki!

www.strefarozwoju.pl

Partnerzy

Sattva Ayurveda
Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy).

W kolekcji Sattva Ayurveda znajdują się naturalne kosmetyki wolne od SLS, SLES, Peg i parabenów. Kosmetyki Sattva wytwarzane są w połączeniu 5000 letniej tradycji i rytuałów ajurwedyjskich z nowoczesną wiedzą, tak aby osiągnąć optymalną i najlepszą drogę pielęgnacji ciała.
Kolekcja zawiera oleje do włosów, oleje do ciała, szampony, żele do mycia twarzy i ciała, peelingi, pielęgnujące kremy, henny do włosów, nawilżające balsamy, odżywki do włsów, olejki eteryczne, olej kokosowy z certyfikatem ecocert oraz ręcznei robione kadzidełka pierwsze w Europie z Ecocert.

Dzięki starannie dobranym mieszankom ajurwedyjskich ziół i Indyjskich przypraw możemy dostarczyć Państwu najlepsze składnikowo i skuteczne w pielęgnacji produkty.
Wszystkie produkty posiadają specjalną dokumentację wykonaną w najlepszych laboratoriach w Polsce, aby uzyskać certyfikaty, takie jak SAR (raporty oceny bezpieczeństwa) oraz inne wymagane formalności dotyczące sprzedaży naszych produktów w Europie i na całym świecie.
Kosmetyki ajurwedyjskie Sattva produkowane są w Indiach w zakładzie certyfikowanym przez ISO 9001: 2008 i GMP (dobra praktyka wytwarzania).

SYLVECO to polski producent kosmetyków naturalnych, powstających z pasji i fascynacji bogactwem otaczającej nas przyrody. Naszą misją jest promowanie życia w zgodzie z naturą, poprzez tworzenie przyjaznych dla człowieka i środowiska naturalnych kosmetyków.

Naszą pasję przekuliśmy w sukces rozwijając się z lokalnej rodzinnej manufaktury do lidera na rynku kosmetyków naturalnych, którego produkty są rozpoznawane i cenione przez klientów w całym kraju. Wizytówką SYLVECO jest zawartość naturalnych, nieprzetworzonych chemicznie surowców roślinnych oraz ekstraktów z typowych dla Polski ziół, na których bazują produkty. Nasze marki – SYLVECO, SYLVECO dla dzieci, BIOLAVEN, VIANEK, ALOESOVE, DUETUS oraz ROSADIA stworzone zostały z myślą o świadomych, wymagających klientach, którzy wybierając zdrową, naturalną pielęgnację wiedzą, że zapewniają swojej skórze wszystko, czego naprawdę potrzebuje.

www.sylveco.pl

Poprawienie standardu i stylu życia każdej, napotkanej na naszej drodze osoby to misja DuoLife. Marka stworzona z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale, z każdym dniem umacnia swoją pozycję na polskim rynku. Połączyła nas pasja, entuzjazm oraz wspólny cel. Zawsze staramy się być o krok przed innymi. Już w 2012 roku, weryfikując trendy na rynkach, nie mogliśmy być obojętni na dynamiczny wzrost oraz nieustannie rozwijający się rynek wellness w Polsce i na świecie. Wręcz naturalna była dla nas decyzja o kierunku dalszego rozwoju i stworzeniu marki dedykowanej tej branży.

Nasza wizja od początku zakładała wyjście na rynki międzynarodowe. Dzisiaj Klubowicze DuoLife działają już w 30 krajach na całym świecie. Do tego ściśle sprecyzowanego celu dążą liczne współpracujące z DuoLife podmioty m.in.: zespół trenerów rozwijający kompetencje menadżerskie naszych partnerów biznesowych Personal Excellence Network, wielkie dzieło stworzone z myślą o ratowaniu zdrowia i życia każdego człowieka – czyli WORLD HEALTHY LIVING FOUNDATION oraz Rada Naukowa odpowiedzialna za jakość i skuteczność naszych produktów.

www.myduolife.com

Citrosept Organic jest suplementem diety, którego głównym składnikiem jest ekstrakt z pestek, miąższu i białych części grejpfruta. Jest on koncentratem flawonoidów występujących naturalnie w owocach oraz witaminy C. Jest wytwarzany z owoców pochodzących z upraw ekologicznych.

Citrosept Organic został wyprodukowany z grejpfrutów pochodzących wyłącznie z certyfikowanych ekologicznych upraw.

Citrosept Organic jest polecany jako uzupełnienie diety w naturalne bioflawonoidy pochodzące z grejpfrutów oraz witaminę C, których spożycie może wpływać korzystnie na poprawę odporność organizmu.

ITCMDAO

Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej został założony z myślą o osobach, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie medycyny holistycznej, żyć zdrowiej oraz właściwie dbać o siebie, swoją rodzinę czy pacjentów.

Jako jedyni w Polsce oferujemy naukę w Szkole Akupunktury, w której zajęcia prowadzą wieloletni praktycy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z Izraela. W naszej Szkole spotkają Państwo doświadczonych akupunkturzystów, którzy mają na swoim koncie doświadczenie kliniczne, pracują w szpitalach na oddziałach ortopedycznych, neurologicznych i innych, oraz mogą poszczycić się publikacjami naukowymi. Program Szkoły DAO został opracowany na podstawie programu Campusu Broshim, który jest częścią Uniwersytetu Telawiwskiego, największej publicznej uczelni wyższej w Izraelu.

www.itcmkrakow.pl

Hakuj Zdrowie to niezależny projekt edukacyjny o zdrowiu. Główne zagadnienia jakie badamy to: Czym jest choroba i dlaczego się pojawia? Zadajemy te pytania specjalistom reprezentującymi różne nurty medycyny alternatywnej, m.in. psychobiologii, totalnej biologii, ajurwedy, ustawień systemowych (ustawień hellingerowskich), psychologii procesu, medycyny amazońskiej, homeopatii, leczenia jedzeniem, ziołolecznictwa, pracy z ciałem i wielu innych. Odpowiedzi w formie wywiadów i artykułów regularnie publikujemy na naszej stronie, facebook’u oraz youtube. Znajdziesz u nas ciekawe kursy video online dotyczące zdrowia i poprawy jakości życia – od ekspertów reprezentujących różne podejścia do leczenia – lekarzom, terapeutom, uzdrowicielom i szamanom, a wywiady z nimi udostępniamy cyklicznie w formieodcinkówna naszej platformie internetowej oraz fanpage’u.

www.hakujzdrowie.pl

Sri Sri Ayurveda to zespół doświadczonych, wyszkolonych specjalistów i ekspertów z dziedziny medycyny ajurwedyjskiej i chirurgii (B.A.M.S. – czyli pięcioletnie wykształcenie uniwersyteckie) a terapeuci, międzynarodowe dyplomy w zakresie zabiegów ajurwedyjskich i warsztatów gotowania. Dla każdego z nas zdrowie i stosowanie zasad medycyny ajurwedyjskiej jest bardzo istotne, dlatego wszyscy stosujemy dietę wegetariańską i codziennie medytujemy.

Oferujemy diagnostykę z pulsu, naturalne suplementy ziołowe, zabiegi i masaże, programy oczyszczające (detoks, panchakarma), kursy gotowania, treningi zabiegów i masaży, seminaria ajurwedyjskie – w wielu miastach na terenie całej Polski.

Ajurweda jest tradycyjną nauką o zdrowiu wywodzącą się z Indii. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznaje Ajurwedę za najstarszy system opieki zdrowotnej. W sanskrycie słowo Ajurweda oznacza naukę o życiu („ayur” oznacza życie, a „veda” to wiedza, nauka).

www.srisriayurveda.pl

W Instytucie Medycyny Funkcjonalnej prowadzimy indywidualne plany zdrowienia i szkolenia z zakresu dostępnych metod zdrowienia z obszarów: medycynę opartą na dowodach, medycynę chińską, ayurwedę, biologię, biochemię, medycynę bioinformacyjną, totalną biologię, psychosomatykę, makrobiotykę, dietetykę, psychologię i fizykę kwantową. Jesteśmy prekursorami idei medycyny funkcjonalnej w Warszawie i całej Polsce. Naszą misją jest skuteczne zdrowienie z chorób, przy wykorzystaniu wiedzy z wszelkich dostępnych nauk o życiu i zdrowiu człowieka. Oferujemy indywidualne plany zdrowienia, warsztaty i kursy on-line w oparciu o autorski koncept SELF Magdaleny Dorko – Wojciechowskiej. Skupiamy się na zintegrowanym podejściu do zdrowienia i koncentrujemy się na przywróceniu równowagi w fizjologii i biochemii, które wynikają z interakcji między genami, środowiskiem i stylem życia człowieka. Łączymy wszystko to, co jest pożyteczne dla ducha i ciała.

www.imf.pl

Pure Market jest to nowe miejsce na mapie zdrowych zakupów w Polsce. Na początek będzie to platforma internetowa mająca na celu promowanie wegetariańskiego i zdrowego stylu życia. Klienci będą mogli zrobić internetowe zakupy ekologiczne takie jak: warzywa, owoce, mleko krowie i kozie, produkty wegańskie a także chleb ekologiczny, jajka, pasztety, oliwa oraz inne produkty od lokalnych producentów i rolników. Ilość produktów produktów będzie sukcesywnie rosnąć.

www.puremarket.pl

Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych to przestrzeń, która służy człowiekowi w jego drodze powrotu do pełni zdrowia, sił i harmonii. To właśnie tu odbywa się wiele terapii, warsztatów, spotkań i koncertów, a wszystkie one prowadzone są w duchu rozwoju osobistego oraz w zgodzie z naturą. Czas tu spędzony to inwestycja w siebie. Wkładamy dużo serca i starań, by nasi Klienci wychodzili stąd zawsze zadowoleni, wzmocnieni i zainspirowani. Troskliwość i akceptacja drugiego człowieka jest dla nas jedną z najwyższych wartości. Przez cały czas aktywnie i z pasją poszukujemy nowych metod leczenia. Śledzimy trendy, uczestniczymy w kursach, sympozjach oraz konferencjach naukowych w obszarze diagnostyki i terapii. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że trafiłeś pod dobrą opiekę zespołu profesjonalistów.

www.kuznia-zdrowia.pl

PoradyFit.pl to codzienna porcja artykułów dla wszystkich, którzy chcą żyć zdrowo i aktywnie. Poruszamy takie tematy jak: dieta i odchudzanie, fitness i sport, lifestyle, przepisy, suplementy, uroda i zdrowie. Dowiedz się, jak prowadzić zdrowy tryb życia!

www.poradyfit.pl

Budujemy markę osobistą silnej i spełnionej kobiety.
Projekt Venusjanka to kompleksowe wsparcie w postaci modułowych szkoleń dla wszystkich kobiet, które chcą wpłynąć na swoje życie i zacząć spełniać się zawodowo.

Stosujemy podejście holistyczne, w którym pracujemy z kilkoma obszarami wpływającymi na
budowanie marki osobistej – wychodząc z założenia, że jest ono najbardziej skuteczne i pozwala na autentyczną ekspresję.Dzięki naszym warsztatom kobiety otrzymają konkretną wiedzę i umiejętności, które pozwalają lepiej budować swoją karierę zawodową i odnaleźć się w świecie, który zmienia się w zawrotnym tempie.

www.projektvenusjanka.pl

Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” działająca od 2004 roku i jest organizacją pożytku publicznego (KRS 0000218418). Służy pomocą osobom chorym na nowotwory i ich bliskim, zajmuje się także profilaktyką i promocją zdrowia. Opracowany przez nas Integralny Program Zdrowienia obejmuje wielostronne oddziaływania wspomagające proces leczenia onkologicznego w sferze ciała, umysłu i psychiki, a także uwzględniające rolę wsparcia społecznego. Proces zdrowienia wymaga holistycznego podejścia oraz udziału specjalistów i wsparcia osób w podobnej sytuacji życiowej.

Wspieramy osoby chore na raka i ich bliskich w powrocie do zdrowia i spełnionego życia oraz inspirujemy osoby zdrowe i przekazujemy im fachową wiedzę, jak żyć zdrowo i w pełni. Wypełniamy naszą misję w imię bliskich nam wartości: równowagi i harmonii, witalności, jakości i radości życia oraz rozwoju świadomości.

www.ogrodnadziei.pl

Green Port jest polską, szybko rozwijającą się firmą, której misją jest kompleksowe wspieranie społeczeństwa w drodze do zdrowia za pomocą naturalnych produktów i terapii.
Naszym celem jest stworzenie silnej, współpracującej ze sobą sieci sklepów zielarskich i ekologicznych, które swoją przewagę będą budować jakością dostępnych towarów, nowoczesnym marketingiem oraz wspólną polityką zakupową.

www.greenport.pl